Trénink pod dohledem instruktora

Od října začínáme MAKAT!!!

Účastníci tohoto kurzu již absolvovali kurz Základy lezení nebo jsou už zkušenější lezci, a proto předpokládáme, že již vědí jak správně jistit, znají zásady bezpečnosti a jsou schopni samostatně lézt a jistit se a vlastní potřebný materiál pro lezení na stěně (sedák, lezky, jistítko, maglajzák).

V tomto kurzu se již budeme věnovat systematickému zvyšování lezecké výkonnosti i techniky. Převážně individuální formou instruktor odstraní případné chyby a nedostatky v technice potřebné pro vyšší výkonnost. Součástí kurzu je i přístup do posilovny, kde bude probíhat i část tréninku. Naučíme vás správné zásady sportovního tréninku, jak se vyvarovat zranění při tréninku a případně poradíme jak na osobní tréninkový plán.

 

Kdy: Tréninky budou probíhat každé úterý od 18:00 do 20:00.
Nový kurz začínáme od 3. října 2017.

Pokud byste se chtěli přidat i po začátku kurzu, je to možné, stačí napsat mail na info@horoguru.cz.

 

Kde: Začneme s tréninkem na lezecké stěně BigWall, kde je i bouldrovka a také dobře vybavená posilovna. V případě  zájmu budou některé tréninky vedeny na jiných stěnách (Lokál Blok, Smíchoff, Cibulka).

Trénik trvá 2 hodiny. V ceně je vstup na stěnu, bouldrovku i do posilovny a instruktor, který se Vám bude věnovat po celou dobu tréninku.
Na tréninku lezeme ve skupině, díky čemuž se nemusíte starat o sehnání lezeckého partnera, naopak můžete nového snadno získat a být si jisti, že bude umět vše, co potřebujete. 

 

Cena: 3500,- (včetně desetivstupové permanentky platné max. 6 měsíců)

 

Míša Adámková – váš instruktor

Adept České asociace horských vůdců (ČAHV). Instruktor horolezectví Českého Horolezeckého Svazu - HAL. Instruktor skalního lezení RCI. Instruktor sportovního lezení SCI.

Přihláška do kurzu

Odesláním přihášky nám oznámíte váš zájem o kurz a my vás budeme kontaktovat pro domluvení detailů.

Pokud byste chtěli vědět něco víc, nebo měli jakýkoliv dotaz nebo přání, neváhejte nám zavolat na tel. 607 992 838 nebo 721 855 747.

Kurz
Jméno
Příjmení
Email
Telefon
napište "ahoj"
(ochrana proti spamu)
ODESLAT PŘIHLÁŠKU

zobrazit přehled obsazenosti

info@horoguru.cz, Mgr. Juráš Šefl +420 607 992 838, ČHS, horoguru.cz ©2013 by mower