Horotábor 2021 1. turnus

1. turnus lezeckého tábora, probíhající v týdnu od 3. 7. do 10. 7. 2021

Již tradiční týden plný lezení, her, běhání v přírodě a všech aktivit, které nás baví a jsou se skalami spojeny. S dětmi se věnujeme nejen lezení jako takovému, ale i technice jištění, bezpečného pohybu ve skalách, uzlování, zdravovědě, orientaci v mapách a lezeckých průvodcích, hraní her, běhání, pokřikování... prostě všemu, k čemu se ve městě člověk tak snadno nedostane a zároveň mu to moc prospívá :). Vzhledem k výběru lokality se kromě zásad ochrany skal věnujeme ve volných chvílích i zajímavostem z historie (ať už vyprávěním či filmy). 

Letos se vydáme stejně jako minulý rok do skal na severu, konkrétně skalních oblastí Tisá, Ostrov, Rájec, Sněžník, Špičák... prozkoumáme, co se dá! 
Ubytováni budeme v Kempu pod Císařem, večeřet budeme také tam. Snídaně společná, k obědu svačinka do skal, pití dostatek. 

Cena horotábora je 5.000,- (1.000,- záloha předem, zbytek do začátku července). Záloha je snížena vzhledem k pandemii Covid-19 a pravděpodobným návaznostem na ekonomickou situaci rodičů dětí. V případě zrušení tábora z nařízení vlády nebo nemožnosti účasti v přesunutém termínu je vratná částka bez zálohy. 

Přihlášeni: Filip Langer, Zoe Langerová, James Graham Rust, Matylda Vašíčková, Hugo Volák, Lukáš Bleha, Terka Šneberková, Agáta Dědková, Šimon Frei, Štěpán Frei, Anička Ratajová, Jakub Neuman, Jáchym Parma, Olga Vakarčuková

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit