Horotábor 2022 1. turnus

1. turnus lezeckého tábora, probíhající v týdnu od 9. 7. do 16. 7. 2022

Již tradiční týden plný lezení, her, běhání v přírodě a všech aktivit, které nás baví a jsou se skalami spojeny. S dětmi se věnujeme nejen lezení jako takovému, ale i technice jištění, bezpečného pohybu ve skalách, uzlování, zdravovědě, orientaci v mapách a lezeckých průvodcích, hraní her, běhání, pokřikování... prostě všemu, k čemu se ve městě člověk tak snadno nedostane a zároveň mu to moc prospívá :). Vzhledem k výběru lokality se kromě zásad ochrany skal věnujeme ve volných chvílích i zajímavostem z historie (ať už vyprávěním či filmy). 

Letos se vydáme stejně jako minulý rok do skal na severu, konkrétně skalních oblastí Tisá, Ostrov, Rájec, Sněžník, Špičák... prozkoumáme, co se dá! 
Ubytováni budeme v Kempu pod Císařem,  kde máme letos pronajatou chatu Himmelreich. Večeřet budeme také tam. Snídaně společná, k obědu svačinka do skal, pití dostatek. 

Cena horotábora je 5.000,- (1.000,- záloha předem, zbytek do začátku července). Záloha je snížena vzhledem k pandemii Covid-19 a pravděpodobným návaznostem na ekonomickou situaci rodičů dětí. V případě zrušení tábora z nařízení vlády nebo nemožnosti účasti v přesunutém termínu je vratná částka bez zálohy. 

Předběžně potvrzení účastníci: 

Lukáš Bleha, Emma Hofreiterová, Antonín Hrazdira, Amálie Klimová, Lukáš Kočí, Nela Kovalčíková, Filip Langer, Zoe Langerová, Anna Líznerová, Anna Matějovská, Mája Matějovská, Jakub Neuman, Stela Nováková, Ondřej "Ondrány" Novotný, Jan "Honzány ml." Novotný, Jáchym Parma, Vojtěch Polách, Anna Ratajová, Daniel Ivan Rust, James Graham Rust, Tereza Šneberková, Sofie Váchová, Olga Vakarčuková, Vincent Volák, Hugo Volák 

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit