Horotábor 2. turnus 2023

2. turnus lezeckého tábora, probíhající v týdnu od 15. 7. do 22. 7. 2023

Již tradiční týden plný lezení, her, běhání v přírodě a všech aktivit, které nás baví a jsou se skalami spojeny. S dětmi se věnujeme nejen lezení jako takovému, ale i technice jištění, bezpečného pohybu ve skalách, uzlování, zdravovědě, orientaci v mapách a lezeckých průvodcích, hraní her, běhání, pokřikování... prostě všemu, k čemu se ve městě člověk tak snadno nedostane a zároveň mu to moc prospívá :). Vzhledem k výběru lokality se kromě zásad ochrany skal věnujeme ve volných chvílích i zajímavostem z historie (ať už vyprávěním či filmy). 

Letos se vydáme stejně jako minulý rok do skal na severu, konkrétně skalních oblastí Tisá, Ostrov, Rájec, Sněžník, Špičák... prozkoumáme, co se dá! 
Ubytováni budeme v Kempu pod Císařem,  kde máme letos pronajatou chatu Himmelreich. Večeřet budeme také tam. Snídaně společná, k obědu svačinka do skal, pití dostatek. 

Cena horotábora je 5.500,- (2.000,- záloha předem, zbytek do začátku prázdnin). Záloha slouží jako rezervace místa a pro pokrytí příprav, pokud nenastane vážný a předem ohlášený důvod, je jako taková nevratná. Pokud bude horotábor zrušen z důvodu vládních opatření, vracíme částku taktéž bez zálohy. 


Předběžně potvrzení účastníci: Lukáš Bleha, Marek Joukl, Lukáš Kadavý, Ondra Kadavý, Tobiáš Kořán, Karel Koubík, Mariana Koubíková, Filip Langer, Zoe Langerová, Sofie Palová, Stella Pilná, Vojtěch Polách, Josef Procházka, Vojtěch Růžička, Kryštof Skřipský, Tereza Šneberková, David Thiel, Tereza Trantinová, Anna Trantinová, Jakub Tvrdý

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit