Horotábor 3. turnus 2023

3. turnus lezeckého tábora, probíhající v týdnu od 23. 7. do 30. 7. 2023, speciálně zaměřen na juniory ve věku 16-21 let.

Týden lezení a všech aktivit, které nás baví a jsou se skalami spojeny. Věnujeme se nejen lezení jako takovému, ale i technice jištění, bezpečného pohybu ve skalách, orientaci v lezeckých průvodcích, zakládání vlastního postupového jištění (při dodržování pravidel pískovcového lezení) a vyvádění cest. 

Letos se nově vydáme do Adršpašsko-Teplických skal. Bydlet budeme přímo ve Zdoňově, pravděpodobně ve stanech. K obědu svačinka do skal, pití dostatek. Snídaně a večeře si vaříme sami.

Cena horotábora je 5.500,- (2.000,- záloha předem, zbytek do začátku července). V případě zrušení tábora z nařízení vlády nebo nemožnosti účasti v přesunutém termínu je vratná částka bez zálohy. 

Předběžně potvrzení účastníci: Ondra Čermák, Agáta Dědková, Jiří Hoetzel, Emma Hofreiterová, Jiří Kosek, Matyáš Kříž, Hubert Kubín, Kryštof Lapihuska, Majda Letáčková, Markét Sýkorová, Damián Šmejkal, Olga Vakarčuková, Adéla Vaverková

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit