Trénink mládež

Pomůžeme vám posunout vaši lezeckou laťku výš, ať už na stěně, na závodech či venku na skalách! 

Kurz je určen pro lezce, kteří již ovládají nezbytnou techniku lezení na umělé stěně (jištění, cvakání) a chtějí se soustředit na výkonnostní posun. 

Od účastníků budou očekávány závodní či výkonnostní ambice a budou i tímto směrem vedeni. Zkušený tým instruktorů a zároveň závodníků (Jan Jeliga a Alex Fraňková) povede společný trénink 1x týdně (2 hodiny), a dále připraví individuální tréninkový plán na další 3-4 dny v týdnu, který budou účastníci plnit nezávisle. 

Pro maximální rozmanitost budou pravidelné společné tréninky probíhat na různých lezeckých stěnách (po dohodě dle možností účastníků). 
Kurz bude kombinací lana i boulderu, podle zájmu a domluvy. 

Kurz bude otevřen při minimálním počtu 4 účastníků, maximální počet účastníků je 8. Kurz je vhodný pro účastníky od 12 let.

Cena kurzu zahrnuje 18 dvouhodinových lekcí, vedení instruktorů, tvorbu tréninkového plánu a případné konzultace. Nezahrnuje vstup na lezeckou stěnu (z důvodu návštěv různých stěn). Předpokladem je také vlastní lezecké vybavení (sedák, lezečky, jistítko, lano do dvojice). 


První hodina:

 - proběhne na Big Wallu ve Vysočanech, ve čtvrtek 19.9. od 17:00 do 19:00  - seznámíme vás s konceptem a domluvíme i čas pravidelných tréninků - jsme otevřeni Út, St či Čt v podvečer - zároveň prověříme lezeckou výkonnost, abychom přibližně zajistili homogenitu celé skupiny  - pokud třeba jen váháte, zdali je tento kurz pro vás, přijďte na první hodinu (je zdarma - mimo vstupné) a poradíme se - na kurz se můžete registrovat již nyní (ať i předběžně víme s kolika můžeme počítat na první hodině), platit je možné až po první hodině

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit