Tréninková skupina mládež

Pomůžeme vám posunout vaši lezeckou laťku výš, ať už na stěně, na závodech či venku na skalách! 

Kurz je určen pro lezeckou mládež, která již bezchybně ovládá veškerou nezbytnou techniku lezení na umělé stěně (jištění, cvakání) a chce se soustředit na výkonnostní posun ve svém lezení.

Od účastníků budou očekávány závodní či výkonnostní ambice a budou tímto směrem vedeni. Trénink bude probíhat pod vedením zkušených instruktorů (Alex Fraňková a Jan 'JJ' Jeliga) 1x týdně 2h s tím, že účastníkům bude zároveň vypsán tréninkový plán na další 3-4 dny v týdnu, který již budou plnit sami nezávisle.

Pro maximální rozmanitost a míru přísunu zkušenostní účastníkům budou pravidelné společné tréninky probíhat na různých lezeckých stěnách (po dohodě dle možností účastníků).
Pomůžeme vám posunout vaši lezeckou laťku výš ať už na stěně, na závodech či venku na skalách. Kurz bude kombinací lana i boulderu, podle zájmu a domluvy  účastníků.
Kurz je vhodný pro účastníky od 12 let věku.
Předpokládáme vlastní lezecké vybavení (jistítko, sedák, lezečky, lano do dvojice).
Maximální počet 8 účastníků. Kurz bude otevřen v případě minimálního počtu 4 účastníků.

Cena kurzu zahrnuje 18 dvouhodinových lekcí, tvorbu tréninkového plánu a případné konzultace. Dále pak zahrnuje vedení instruktora, však nezahrnuje vstup na lezeckou stěnu
(z důvodu návštěv různých stěn).

První hodina:

 - proběhne na Big Wallu ve Vysočanech, ve čtvrtek 19.9. od 17:00 do 19:00  - seznámíme vás s konceptem a domluvíme i čas pravidelných tréninků - jsme otevřeni Út, St či Čt v podvečer - zároveň prověříme lezeckou výkonnost, abychom přibližně zajistili homogenitu celé skupiny  - pokud třeba jen váháte, zdali je tento kurz pro vás, přijďte na první hodinu (je zdarma - mimo vstupné) a poradíme se - na kurz se můžete registrovat již nyní (ať i předběžně víme s kolika můžeme počítat na první hodině), platit je možné až po první hodině

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit