Tréninková skupina mládež

Pomůžeme vám posunout vaši lezeckou laťku výš, ať už na stěně, na závodech či venku na skalách! 


Kurz je určen pro lezeckou mládež, která již spolehlivě ovládá veškerou nezbytnou techniku lezení na umělé stěně (jištění, cvakání) a chce se soustředit na výkonnostní posun ve svém lezení.

Od účastníků budou očekávány závodní či výkonnostní ambice a budou tímto směrem vedeni. Trénink bude probíhat pod vedením zkušených instruktorů (Alex Fraňková a Jan 'JJ' Jeliga) 1x týdně 2h s tím, že účastníkům bude zároveň vypsán tréninkový plán na další 3-4 dny v týdnu, který již budou plnit sami nezávisle.

Pro maximální rozmanitost a míru přísunu zkušenostní účastníkům budou pravidelné společné tréninky probíhat na různých lezeckých stěnách (po dohodě dle možností účastníků).
Pomůžeme vám posunout vaši lezeckou laťku výš ať už na stěně, na závodech či venku na skalách. Kurz bude kombinací lana i boulderu, podle zájmu a domluvy  účastníků.
Kurz je vhodný pro účastníky od 12 let věku.
Předpokládáme vlastní lezecké vybavení (jistítko, sedák, lezečky, lano do dvojice).
Maximální počet 8 účastníků. Kurz bude otevřen v případě minimálního počtu 4 účastníků.

Cena kurzu zahrnuje 18 dvouhodinových lekcí, tvorbu tréninkového plánu a případné konzultace. Dále pak zahrnuje vedení instruktora, nezahrnuje však stup na lezeckou stěnu
(z důvodu návštěv různých míst). II. pololetí začíná 17.2.2020 a končí 19.6.2020. 

První hodina:

- u nových zájemců prověříme lezeckou výkonnost, abychom přibližně zajistili homogenitu celé skupiny  - pokud třeba jen váháte, zdali je tento kurz pro vás, přijďte na první hodinu (je zdarma - mimo vstupné) a poradíme se

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit