Naši instruktoři

Honza 'Hofi' Hofmann

Honza 'Hofi' Hofmann

Lezení se věnuje od roku 2009. Umí­ pomoci zlepšit se malým i velkým, kteří o to projeví zájem a nebojí se na sobě trochu zapracovat.

Majda Machalická

Majda Machalická

Poprvé okusila pocit ze zdolaní skály v roce 2004 a už jí to zůstalo. Lezení ji baví a ráda přenáší nadšení i na ostatní, ať už děti či dospělé. Učení se věnuje od roku 2010. Jejím heslem je, že lézt umí každý, stačí jen chtít a snažit se! Momentálně je i naší neochvějnou "horosekretářkou".

Alex Fraňková

Alex Fraňková

K lezení se dostala ve 12 letech a v letech 2017 a 2018 byla členkou české reprezentace v lezení na obtížnost. Teď nejraději tráví čas ve skalách, konkrétně na českém pískovci, a mimo lezení se závodně věnuje také skyrunningu. Má za to, že dobrý pocit po tvrdém tréninku je ta nejlepší odměna. b

Petr 'Endorf' Šimandl

Petr 'Endorf' Šimandl

Na lezení mě hned od začátku uchvátila jeho velikost a pestrost. Není to jen o svalech. Je tam toho daleko víc ... psychika, preciznost, koordinace, soustředění, překonávání sebe sama, zápolení se strachem, hledání a posouvání vlastních limitů, důvěra v druhé, zodpovědnost, přátelství, příroda, pokora, objevování, sdílení, cestování ... To celé mě pohltilo a nepřestává obohacovat. Jsem za to vděčný a proto jsem rád, že mohu své zkušenosti předávat dál.

Lukáš Langer

Lukáš Langer

Aktivně leze od roku 2008, intruktorem od roku 2012. Kromě lezení na stěně i na skále je také instruktorem sjezdového lyžování. Zaměřuje se převážně na práci s malými dětmi, se kterou má bohaté zkušenosti. Momentálně je naším "ambasadorem" na Cibulce. Dotazy mu můžete posílat na lukas@horoguru.cz

Denisa Svobodová

Denisa Svobodová

Je chytrá jako opice a taky tak leze. Její rady si chcete zapsat za uši - pomohou Vám k řešení problému bez ztráty stylu a ladnosti.

Honza 'Šedý Vlk' Šabata

Honza 'Šedý Vlk' Šabata

Zkušenosti jsou v lezení zásadní, a těch má Honza opravdu na rozdávání. Jeho trpělivost a kladný vztah k dětem je obdivuhodný a proto si ceníme, že takového zkušeňáka u nás máme.

Šárka Pavlatová

Šárka Pavlatová

Koncentrace, duševní vyrovnanost, překonávání vlastních limitů. Lezení pro mě znamená únik od reality do míst, kde bojuji sama se sebou. Do míst, kde se učíme důvěřovat jak sami sobě, tak parťákovi, který nám dole kryje záda.

Tereza Jaroměřská

Tereza Jaroměřská

Na lezení ji nejvíce učarovalo spojení kreativity, myšlení a pohybů, s jejichž pomocí se dá zdolat i zdánlivě nezdolné, a to se také snaží ukázat i dětem v hodinách.

Míša Adámková

Míša Adámková

Instruktor horolezectví Českého Horolezeckého Svazu - HAL. Instruktor skalního lezení RCI. Instruktor sportovního lezení SCI. Proto Míša vede naše kurzy lezení na skalách nebo tréninky dospělých.

Kačka Machalická

Kačka Machalická

Její silnou stránkou je práce s dětmi. Hry sype z rukávu jako nic a nudit se s ní opravdu nebudete. Poradí, pomůže, nadchne.

Hanka Klečková

Hanka Klečková

Už od malička leze v naší horoškole - při instruktorování je na ní spoleh. Na všech akcích ji najdete pomáhat v prvních řadách.

Petra Řeháčková

Petra Řeháčková

Lezení všeho druhu mě nesmírně baví a taktéž práce s dětmi. Není hezčí radosti než vidět, že mladá generace směřuje tím správným směrem. A o to se na svých hodinách také snažím.

Káťa Průšová

Káťa Průšová

K lezení jsem se dostala v roce 2013. Nadchlo mě, že tento sport není ani tolik o překonávání ostatních lezců a těžkých cest jako o překonání sebe sama. Navíc atmosféra v lezecké komunitě je nezaměnitelná. Vždyť i samotné "navázání přátelství" je lezecký pojem.

Jerry Ťuka

Jerry Ťuka

Lezení a příroda je pro mě vášeň, kterou rád předávám dál. Poprvé jsem si lezení vyzkoušel v roce 2010, od té doby se o něm snažím všechno dozvědet a naučit (poslední roky na FTVS). Když zrovna nejsem na stěně, najdete mě jako instruktora snowboardingu nebo v lanovém parku.

Juráš Šefl

Juráš Šefl

Juráš je "guru" naší horoškoly. Aktivně leze od roku 1997. Absolvoval FTVS v Praze se specializací na sportovní lezení. Instruktorem je od roku 2002 a Horoguru založil v roce 2006 ještě pod názvem "Horoškola.info". V roce 2015 se stal mezinárodním horským vůdce UIAGM a tím také rozšířil naši nabídku kurzů do skal a hor po celém světě.

Honza 'JJ' Jeliga

Honza 'JJ' Jeliga

Aktivně leze již 15 let, během kterých sbíral zkušenosti jak na skalách všeho druhu tak na mnoha českých i mezinárodních závodech. Věnuje se především výkonnostním aspektům lezení, což se odráží v jeho přístupu při práci instruktora.

Kuba Skočdopole

Kuba Skočdopole

Nejhodnější instruktor, skvělý při práci s dětmi a trpělivý se staršími. Kde je třeba pomocné ruky, tam ho většinou najdete.

Bětka Malošková

Bětka Malošková

Jako zasloužilý Horoguru člen se přesunula na stranu instruktorskou s lehkostí a zápalem jí vlastním. Své dovednosti a znalosti předává dál s neutuchající energií, kterou jí může leckdo závidět.

Radka Šerclová

Radka Šerclová

Lúca Trantinová

Lúca Trantinová

Hanča Šlampová

Hanča Šlampová

Marin Jeliga

Marin Jeliga