Horotábor 2. turnus 2024

2. turnus lezeckého tábora, probíhající v týdnu od 17.8. do 24.8. 2024

Již tradiční týden plný lezení, her, běhání v přírodě a všech aktivit, které nás baví a jsou se skalami spojeny. S dětmi se věnujeme nejen lezení jako takovému, ale i technice jištění, bezpečného pohybu ve skalách, uzlování, zdravovědě, orientaci v mapách a lezeckých průvodcích, hraní her, běhání, pokřikování... prostě všemu, k čemu se ve městě člověk tak snadno nedostane a zároveň mu to moc prospívá :). Vzhledem k výběru lokality se kromě zásad ochrany skal věnujeme ve volných chvílích i zajímavostem z historie (ať už vyprávěním či filmy). 

Lokalita tábora bude upřesněna.

Cena horotábora je 5.500,- (2.000,- záloha předem, zbytek do začátku prázdnin). Záloha slouží jako rezervace místa a pro pokrytí příprav, pokud nenastane vážný a předem ohlášený důvod, je jako taková nevratná. Pokud bude horotábor zrušen z důvodu vládních opatření, vracíme částku taktéž bez zálohy. 


Předběžně potvrzení účastníci: 

Lukáš Bleha, Jakub Flasar, Jiří Flasar, Marek Juráň, Sára Juráňová, Helča Knoblochová, Tomáš Linhart, Veronika Mačková, Zuzana Macháčková, Alena Svobodová, David Thiel, Teodor Žák, Anna Maria Žáková

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit