Pokročilí děti

Pro koho? 

Účastníci tohoto kurzu jsou již zkušenými lezci, kteří prošli naší (nebo jinou) horoškolou a vědí si rady se základními lezeckými a lanovými dovednostmi a technikami. Chtějí se v lezení zlepšovat, ať už pro vlastní potěchu, nebo pro závodění. Kurz je vhodný pro každého, kdo už umí jistit i lézt a chce se v obojím zlepšovat a učit se věcem nad rámec horoškoly. 


Co se naučí? 

Všechno to, co dělá z "účastníka horoškoly" opravdového lezce. Podle potřeb se budeme individuálně věnovat zlepšování lezecké techniky, chytání pádů s prokluzem, lanovým dovednostem potřebným do skal, posilování, komunikaci v lezecké dvojici a hlavně - lezení, lezení a lezení. 


Kdy, kde a za kolik? 

Na BigWallu každou středu v 15:15-17:15. Cena 5500,- za 17 lekcí. O školních prázdninách a svátcích kroužky nejsou. Předem omluvené zameškané lekce lze po domluvě nahradit na jiných kroužcích. 


II. pololetí začíná v pondělí 19.2.2024 a končí v pátek 21.6.2024.  
O školních prázdninách (jarní prázdniny a Velikonoce) a svátcích (1. a 8. května) kroužky nejsou. Zameškanou omluvenou hodinu lze po domluvě (na +420 721 855 747 nebo na info@horoguru.cz) nahradit na jiném termínu kroužku, vždy však s ohledem na jeho naplněnost. Otevřená náhradní lekce proběhne 18. června na Julisce, Cibulce a BigWallu v časech kroužků.

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit