Pokročilí mládež

Pro koho? 

Účastníci tohoto kurzu jsou již zkušenými lezci, kteří prošli naší (nebo jinou) horoškolou a vědí si rady se základními lezeckými a lanovými dovednostmi a technikami. Chtějí se v lezení zlepšovat, ale zatím spíš pro vlastní potěchu než kvůli závodění. Pokud se zlepší natolik, že by závodit chtěli, mohou se pak přihlásit do Tréninkové skupiny. Kurz je vhodný pro každého


Co se naučí? 

Všechno to, co dělá z "účastníka horoškoly" opravdového lezce. Podle potřeb se budeme individálně věnovat zlepšování lezecké techniky, chytání pádů s prokluzem, lanovým dovednostem potřebným do skal, posilování, komunikaci v lezecké dvojici a hlavně - lezení, lezení a lezení. 


Kdo kurz povede? 

Péťa Řeháčková, která se dlouhodobě věnuje technice lezení a zkoumá všechny možné způsoby, jak svoje tělo v lezeckém pohybu posunovat dál a zároveň si neublížit. 


Kdy, kde a za kolik? 

Na BigWallu každou středu v 17:30-19:30. Cena stejná jako za dětský kroužek 4.250,- za 17 lekcí. O školních prázdninách a svátcích kroužky nejsou (tedy o Velikonocích 9.-13.4.2020 a v květnu 1.5. a 8.5.2020). O jarních prázdninách hned na začátku pololetí bude kurz probíhat podle počtu nahlášených dětí. II. pololetí začíná 17.2.2020 a končí 19.6.2020. 
Nad rámec 17 lekcí ještě ke konci pololetí nabízíme bonusovou hodinu v Út 30.6. na Cibulce pro děti ze všech (nejen cibulkových) kroužků pro odchození vzniklých náhrad.

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit