Boulder mládež

Bouldering je forma lezení prováděná těsně nad zemí, bez použití lan a jiného drahého vybavení. Bouldering často zahrnuje jak traverzování, tak vertikální lezení. Pozornost je kladena na těžké silové problémy a technické kroky, které je potřeba zvládnout k úspěšnému překonání lezených linií. Těžké kroky mohou být opakovány stále dokola, dokud nejsou zvládnuty a překonány, rychle tím zvyšujeme sílu a lezecké dovednosti. Hodně lezců používá bouldering jako základ svého tréninku.

Bouldering je ideální způsob, jak se naučit správnou lezeckou techniku a zároveň posílit celé tělo. Nejste omezeni lanem ani jiným materiálem a soustředíte se pouze na perfektní provedení lezeckých pohybů. Současně je tento typ lezení vhodný i pro lezce s mírným strachem z výšek. 

II. pololetí začíná v pondělí 19.2.2024 a končí v pátek 21.6.2024.  

O školních prázdninách (jarní prázdniny a Velikonoce) a svátcích (1. a 8. května) kroužky nejsou. Zameškanou omluvenou hodinu lze po domluvě (na +420 721 855 747 nebo na info@horoguru.cz) nahradit na jiném termínu kroužku, vždy však s ohledem na jeho naplněnost. Otevřená náhradní lekce proběhne 18. června na Julisce, Cibulce a BigWallu v časech kroužků.

Nevešli jste se na kroužek? Můžete se zapsat na seznam náhradníků zde

Podobné kurzy, které by se vám mohly líbit